O nás

KUT SNAKE CZECH : Profesionální lemy blatníků a další doplňky pro offroad a pick-up vozy

 

Naše společnost Construction Parfaite s.r.o. - Kut Snake Czech je výhradním prodejcem výrobků firmy Kut Snake Australia v České republice a na Slovensku. Zároveň jsme výhradním prodejcem výrobků Kut Snake Australia i v Maďarsku. Pro české a slovenské zákazníky expedujeme produkty Kut Snake z našeho skladu v Brně. V případě, že poptávané zboží nemáme dostupné v brněnském skladu, tak zcela flexibilně expedujeme zboží z našeho maďarského skladu, a to za zcela stejných podmínek.

Naše společnost se věnuje prodeji příslušenství a náhradních dílů pro offroad a pick-up vozy již skutečně mnoho let. V Maďarsku provozujeme i vůbec největší obchod s offroad díly a příslušenstvím pod značkou www.patroldoktor.hu. Věnujeme se již po mnoho let úpravám offroad vozidel (ve vlastní dílně), samozřejmě si upravujeme i vlastní vozy, se kterými pak podnikáme dobrodružné výlety do dalekých i vzdálených míst (sledujte naše cesty na na Facebooku - KutSnake Czech  plastové lemy). A samozřejmě na těchto všech cestách zkoušíme všechny nové offroad doplňky, od disků a pružin počínaje, po stabilizátory, nosiče na střechy a šnorchly konče, nejen od Kut Snake!

Prostě offroadům a pick-up vozidlům se věnujeme prakticky i obchodně, po mnoho let, doslova od prvního, do posledního šroubku!

Jedním z produktů, který jsme si pro jeho kvalitu vskutku oblíbili jsou právě lemy na blatníky od Kut Snake. Nabízíme do terénu osvědčené, plastové, rozšiřovací lemy na většinu modelů offroad a pick-up vozidel (přehled všech produktů). My sami lemy na blatníky od Kut Snake používáme při našich expedicích a jsme s nimi skutečně spokojeni! Nejde jen o jejich vzhled, ale zejména jejich pevnost a odolnost. Ta je skutečně vysoká. To je fakt, který jsme si ověřili v praxi, nikoliv na základě obrázků.

  • Našim zákazníkům expedujeme produkty firmy KUT SNAKE z našeho českého skladu v Brně
  • Našim zákazníkům expedujeme zboží prostřednictvím kurýrních společností GLS a DPD
  • Našim zákazníkům poskytujeme v maximální možné míře poradenství s výběrem vhodných produktů, na základě našich zkušeností!
  • Našim zákazníkům poskytujeme montážní poradenství (doporučujeme místa montáže, předáváme zkušenosti z montáží, tipy zákazníků)
  • Zákazníkům v ČR i na Slovensku poskytujeme zákaznický servis na číslech: +420 723 353 230 (CZ) a +421 944 389 059 (SK)
  • Aktuálně o produktech, montážích, našich testovacích cestách informujeme na Facebooku: KutSnake Czech  plastové lemy

Rozšiřovací lemy blatníků od firmy KUT SNAKE AUSTRALIA se podle mnohých řadí celosvětově mezi vůbec nejkvalitnější značky a produkty v tomto segmentu. V případě výrobků firmy Kut Snake tedy jednoznačně platí, že za uvedenou cenu obdržíte i tu nejvyšší kvalitu! V segmentu prodeje rozšiřovacích (plastových) lemů blatníků a dalšího příslušenství pro automobily s pohonem 4x4 a offroad vozů patří v Austrálii firmě Kut Snake první místo.

My v KUT SNAKE CZECH Vám v případě, že si objednáte naše výrobky, garantujeme vysokou kvalitu materiálu, ze kterých jsou naše výrobky vyráběny (ABS lisovaný plast), garantujeme Vám vysokou kvalitu provedení, a také vždy vstřícnou,  přátelskou a na montážních zkušenostech a znalostech založenou zákaznickou a technickou podporu!

Rozšiřovací lemy blatníků jsou opatřeny raženým logem firmy Kut Snake. Rozšiřovací lemy blatníků od firmy Kut Snake jsou vyrobeny z mimořádně tvrdého a pružného lisovaného ABS plastu, který odolá i těm nejextrémnějším podmínkám. Tento materiál, dodávaný v černém barevném provedení, ze kterého jsou rozšiřovací lemy vyráběny, je mimořádně pevný, odolný vůči vlivům UV záření, stejně jako odolný vůči vnější destrukci (např. poškrábání). V případě potřeby ho je možné přebarvit do příslušné barvy auta.

 

  • Montáž rozšiřovacích lemů blatníků, připevňovaných pomoci řezných šroubů, si vyžaduje odbornou znalost. Díky tomuto postupu se však nemusíme obávat, že by se lemy od automobilu uvolnily. Samozřejmě je možná i domácí montáž, nicméně důrazně doporučujeme jejich montáž přenechat pracovníkům profesionálního autoservisu.
  • Jako výhradní prodejce firmy KUT SNAKE pro Česko, Slovensko a Maďarsko poskytujeme našim zákazníkům maximálně možnou technickou, poradenskou podporu (telefonicky, mailem, můžete nás oslovit i přes facebook), a to buď ve vlastní režii, anebo Vaše dotazy přímo konzultujeme s našimi evropskými a australskými kolegy, mechaniky, no prostě přímo s výrobci z firmy KUT SNAKE.
  • Tedy pro nás náš vztah s Vámi, našimi zákazníky a fanoušky výrobků KUT SNAKE, po zakoupení našich výrobků nekončí, ale naopak, právě začíná! Nejsme žádní "přeprodávači", jsme partnery pro všechny, kterým se zalíbí naše výrobky KUT SNAKE! A hlavně, výrobky KUT SNAKE si montujeme, upravujeme, prostě děláme všechno to, co děláte i Vy. Tedy máme zkušenost, kterou Vám rádi předáme!

 

Sledujte náš Facebookový profil : KutSnake Czech  plastové lemy , kde pravidelně představujeme nejen produkty, ale i realizované montáže, poskytujeme poradenství, no prostě se zde dozvíte vše o nás a produktech firmy KUT SNAKE CZECH.

 

Budeme se na Vás těšit, neb nás offroad i Kut Snake prostě baví!

 

www.kutsnake-czech.cz I info@kutsnake-czech.cz I +420 723 353 230 (CZ) I +421 944 389 059 (SK) I FB: KutSnake Czech  plastové lemy