Ochranné, rozšiřovací lemy blatníků? Užitečný, praktický i elegantní doplněk!

Blatníky jsou jednou z nejdůležitějších částí karoserie všech typů automobilů. Přispívají k bezpečnější jízdě Vás, ale i dalších účastníků silničního provozu, a to zejména na podzim a v zimě. Vážně, je to tak. A proč? Protože tyto komponenty karoserie v případě deštivého počasí a blátivých cest zabraňují tomu, aby na Vaše vozidlo, stejně jako na vozidla za Vámi, nestříkalo větší množství koncentrované vody, bláta, nebo sněhu, které by mohly způsobit zhoršení viditelnostních podmínek Vašich, ale i řidičů za Vámi. Tedy rozšiřovací lemy blatníků přispívají, mimo jiné, k zajištění bezpečných viditelnostních podmínek řidičů. A to, milí přátelé, zejména na podzim a v zimě, je skutečně jejich VELKÁ PŘIDANÁ HODNOTA! Nemyslíte? Já tedy ano!

A abyste takto zabezpečili své vozidlo, tak k tomu jsou přesně určené naše rozšiřovací plastové lemy blatníků pro offroad vozidla od firmy KUT SNAKE www.kutsnake-czech.cz (web a náš online e-shop).

Samozřejmě to, abyste své vozidlo takto bezpečně zajistili, tak k tomu potřebujete odpovídající typ, odbornou montáž a hlavně, kvalitní rozšiřovací lemy. A ty Vám my v KUT SNAKE CZECH zajistíme a dodáme až domů! Takže pokud ještě na svém vozu (a nejen na offroad vozu) takové lemy nemáte, tak byste měli začít uvažovat nad tím, jak to změnit. Lemy blatníků se hodí jak na jízdu po městě, tak i do terénu. Dobré a hlavně bezpečné viditelnostní podmínky pro sebe i pro druhé jsou třeba vždy a všude. Nemyslíte? Já tedy ano!

A v zimě se přidává ještě další nevyzpytatelný „povětrnostní“ prvek, který snižuje viditelnost na Vašich cestách. A tím je samozřejmě sníh! A určitě to znáte sami, když zejména v horských oblastech pořádně fičí a sníh se doslova valí ze všech stran, tak ještě dostat další příděl od vozidla před Vámi… No, nic moc. A právě k tomu slouží jako ochranný a bezpečnostní prvek rozšiřovací lemy blatníků. Ale musí být kvalitní, odborně namontované, no prostě správně zvolené pro konkrétní typ auta. A ty my v KUT SNAKE CZECH máme! A hlavně. Vaše auto se díky nim stane bezpečnějším jak pro Vás, tak i pro další účastníky silničního provozu. A to vážně není žádná maličkost! A to už ani nemluvím o tom, jak ochrání všechny ty osy, osičky a další drobnosti v ústrojí Vašeho dravce!

Takže si to hezky shrňme. Ochranné, rozšiřovací lemy blatníků od KUT SNAKE jsou zároveň investicí do Vaší bezpečnosti, ale zároveň i investicí, která chrání bezproblémový chod Vašeho offroad vozidla, Vašeho dravce! A nemusíte pak zbytečně utrácet za časté a drahé návštěvy servisu!

Přesvědčte se sami, prohlédněte si naší nabídku, zavolejte nám a my Vám poradíme. 

Protože to, co děláme, tak tomu i rozumíme a hlavně, nás offroady fakt baví!